קידום בפייסבוק

סוגי סטטוסים לצרכי קידום בפייסבוק

שירותי קידום בפייסבוק הנם מהשירותים הנפוצים ביותר כיום בעולם השיווק והפרסום באינטרנט. למעשה, רוב השיווק ברשתות החברתיות נעשה היום באמצעות פייסבוק. על מנת לקדם עסק בפייסבוק בצורה אפקטיבית יש הצורך גם בתוכן איכותי וטוב והזנתו באופן תמידי באתר ולא רק בהבאת הקהל אל העמוד העסקי שלכם. בניית יחסים עם הקהל שלכם ויצירת מעורבות גבוה שלהם בעמוד שלכם הנה הכרחית להצלחה בשיווק בפלטפורמה זו.

על סטטוסים וחשיבותם:

דף עסקי פופולרי בכמות האוהדים בו ככל שיהיה לא יניב לכם תוצאות אם לא תזינו בו תכנים המועלים לעתים קרובות ויוצרים עניין כלשהו אצל הגולשים. אלה יכולים להיות טיפים טובים בתחום שלכם, סרטוני הדרכה כלשהם, תמונות מגניבות, הפעלות שונות לקהילה, שיווק וקידום מכירות של מוצרים ושירותים מסוימים, מבצע שבועי/חודשי ועוד. כל אחד יכול להשקיע כסף כדי להביא אוהדים בצורה ממומנת לעמוד העסקי, אולם כדי להשאיר אותם, ליצור עמם יחסים ולהפוך אותם ללקוחות יש צורך בהזנת תוכן בעמוד שלכם. התוכן הזה ישותף צורה של סטטוסים.

ישנם מספר סוגים מומלצים של סטטוסים שכדאי לשלב בעמוד שלכם:

  • סטטוס טיפ – סטטוסים קצרים המחלקים ערך רב ביחס לכמות התוכן שבהם הם הטיפים. טיפ קצר יכול לתת ערך רב לגולשים שלכם אם הטיפ באמת מגיע ממקום של ניסיון ורלוונטי עבור הגולשים שלכם.
  • סטטוס מאמר/תוכן בעל ערך/סיקור – סקרו מוצר/נושא כלשהו בתחום שלכם או כתבו מאמר או מקבץ תוכן כלשהו שהוא ארוך יותר מטיפ בנושא הקשור בעסק שלכם או במוצריו.
  • סרטון – הכינו והעלו סרטונים שלכם או של המוצרים שלכם. כדאי ללמוד מעט על הכנת סרטונים שייראו מקצועיים ויציגו אתכם באור מקצועי לפני כן.
  • תמונה – לעתים תמונה אחת באמת שווה אלף מילים ו/או רגשות.
  • סטטוס מכירתי – שווקו מוצרים ושירותים שלכם והציגו את התועלות שלהם. הניעו לפעולה במיוחד מהסטטוסים הללו (בכלל מומלץ להניע לפעולה מכל סטטוס שלכם). שימו לב שלא לכלול יותר מדי סטטוסים כאלה בשבוע.
  • סטטוס פעילות – עשו הפעלות באופן קבוע ביום מסוים שתקבעו מראש. חלקו פרסים לקהל שלכם וכך תגדילו מעורבות.

חברת מיתוג פלוס תספק לכם שירותי שיווק באינטרנט ברמה הגבוהה ביותר, כולל קידום בפייסבוק ותחזוקת העמוד באופן שוטף, תזמון סטטוסים וקידום השירותים שלכם. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

דילוג לתוכן